0216 521 10 20 info@apakreklam.com.tr
Kayıt ol
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать

Kutu Harf

admin 13-07-2019, 12:27 496 Blog Yazıları

kutu harf


Kutu Harf Tabela Nedir?

Kutu harf tabela, bir çok farklı malzemeden yapılan, üç boyutlu ya da iki boyutlu olabilen tabela çeşitlerinden biridir.

Son yıllarda çok sık tercih edilen Tabela çeşitleri arsında yer alır. Açık Alan veya Kapalı Alan fark etmezsizin her alanda kullanımı mevcuttur. 

Firmamızda da özel üretim olarak yaptırabileceğiniz kutu harf tabelalar bir çok kişi için ideal bir tabela şeklidir. Aynı zamanda çok hoş bir görünüme sahip olan bu tasarımlar,  İç ve dış mekânlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Bu tür çalışmalar zarif ve ilgi çekici oldukları için özellikle alışveriş merkezleri gibi kapalı ortamlarda daha çok tercih edilmektedirler

Kutu Harf Tabela Nasıl Yapılır?

Kutu harf tabela yapılmadan önce tasarım işlemleri halledilir. Kullanılacak malzemeler ayarlandıktan sonra harfler Router ve Lazer yardımıyla belirlenen ölçülerde kesilir. Bu harfler kullanılan malzemeye göre boyanır, boya seçiminde hava şartları dikkate alınmalıdır. Kaliteli boyalar tabelanın paslanmasına engel olur. Kutu Harf Tabela tasarlanışına göre bir araya getirilir. 
Montajı ve konumu kontrollü ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri;

  • Plexiglas Kutu
  • Dekota Kutu
  • Paslanmaz Krom Kutu 
  • Alüminyum Kutu
  • Pirinç Kutu
  • Köpük KutuCopyright ©2019 Tüm Hakları Saklıdır. Apakreklam.com.tr
İptal