0216 521 10 20 info@apakreklam.com.tr
Kayıt ol
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать

Pleksi Kutu Harf Tabela

admin 13-07-2019, 12:42 569 Blog Yazıları

pleksi kutu harf tabela

Pleksi Kutu Harf Tabela Nedir?

Reklam sektörü için önemli bir yere sahip olan Pleksi kutu harf tabela sistemleri, artan tabela çeşitleri ile her geçen gün gelişen tabela sektörü içerisinde önemli bir yere sahiptir. Kutu harf tabela çeşitlerinden olan bu tabelalarda günümüzde pek çok yerde sıkça rastlamaktayız. Bu yazımızda pleksi kutu harf tabela sistemleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Öncelikle pleksi kutu harf tabelalarının yapımında kullanılan malzeme olan pleksinin özelliklerine ve kullanım alanlarına değinelim. Pleksi; renkli, transparan renkli, buzlu, şeffaf, fosforlu renkli, simli ve lümen gibi çeşitleri bulunan plastik bir camdır. Klasik cama oranla darbelere karşı 6 kat daha dayanıklıdır. Klasik camdan daha hafiftir ve aynı kalınlıktaki cama göre ısıyı %20 daha az iletir.

Pleksi, tabela yapımı dışında da birçok alanda kullanılmaktadır. Örneğin; vitrin stantları, yatak başları, hediye eşyaları, takı, dekorasyon ve iç mimari, aydınlatma elemanları, banyo ve mutfak aksesuarları, ev ve büro mobilyaları, endüstriyel alanlar…

Pleksi kutu harf tabela sistemlerinin parlak ve göz alıcı olması, diğer standart tabelalar arasından göze çarpması ve müşterilerin dikkatini çekmesi nedeniyle çok sık tercih edilmektedir. Dikkat çekicilik dışında pleksi kutu harf tabelalarının diğer tabelalara oranla daha uzun ömürlü olması ve renk bakımından sağlıklı olup solma, yıpranma, eskime gibi sorunlar yaratmaması nedeniyle de tercih edilmektedir. Pleksi kutu harf tabelaları tercihe bağlı ışıklı veya ışıksız yapılabilmektedir. Eğer tabela ışıksız olacaksa arkası dekota ile kapatılır. Işıklı olması durumunda ise içerisine şerit led döşenir. Işıklı bu tabelalar tercih edildiğinde içerisine döşenen led’in kalitesine çok dikkat edilmelidir. Kullanılan led’in su geçirmez olması, az enerji harcaması ve uzun ömürlü olması son derece önemlidir.

Pleksi kutu harf tabelalarında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise bakımdır. Tabelaların bakımı düzenli olarak her yıl yapılmalı ve temizlenmelidir. Her yıl bakım yapılıp temizlenmemesi durumunda harfler içerisinde gölgeler oluşarak ışığı kesebilir.

Pleksi Kutu Harf Tabela Kullanmanın Avantajları:

  • Uygun maliyete elde edeceğiniz paslanmaz kutu harf tabela ile sürekli yinelenen reklam maliyetlerinize artık son verebilirsiniz.
  • Pleksi kutu harf tabela, asla paslanmayan kaliteli malzemelerden yapılmış bir tabela çeşididir. Dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz pleksi kutu harf tabela ile sizlerde işletmelerinizin bilinirliğini en ekonomik ve en kaliteli yollar ile gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bu hizmeti alanında uzman firmalardan alarak isteklerinize uygun bir reklam ürününe sahip olabilirsiniz. Firma bilinirliğinizi arttırmak ve hedeflerinize ulaşmak için sizlerde pleksi kutu harf tabela hizmetinden bir an önce yararlanabilirsiniz.Copyright ©2019 Tüm Hakları Saklıdır. Apakreklam.com.tr
İptal