0216 521 10 20 info@apakreklam.com.tr
Kayıt ol
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать

Raket Tabela

admin 13-07-2019, 12:46 1 035 Blog Yazıları

Clp Raket Nedir ?

vazgeçilmez açıkhava reklam üniteleridir.

Raket baskı, mega light reklam alanlarından daha küçük, raket olarak adlandırılan reklam alanlarına uygulanan bir baskı türüdür. Kısaca raket, genellikle 60 cm ayakları bulunan, ön ve arka yüzeyi tamamen cam ile kaplı bir reklam mecrasıdır. Malzeme olarak kuşe kağıt kullanılır. Normal kâğıttan daha dayanıklı olduğu için bilhassa hareketli raketlerde kuşe kâğıt tercih edilir. Işıklı olması sayesinde raket içine uygulanan reklamlar geceleri de hedef kitle tarafından fark edilebilir ve cam içerisinde olduğundan yıpranma meydana gelmez. Kalabalık sokaklarda en çok tercih edilen reklam uygulamasıdır.

Clp raketler araç ve yay trafiğinin yoğun olduğu merkezlerde yer alan ve göz hizası konumuyla yaya ve sürücüler tarafından görülme oranı yüksek olan reklam üniteleridir.

Clp raketler şehir içindeki yoğunlukta en iyi şekilde istifade edilen, şehrin dokusuna göre tasarlanıp renklendirilen CLP (raket) çeşitli ebatları ile şehir merkezlerinin vazgeçilmez içten aydınlatmalı açıkhava reklam üniteleridir.

Hareketli Raket Tabela ve CLP Pano:

Sergilediği reklam posteri adeti her bir yüzde 3 adet yani 3+3 olabilmektedir. Reklam posterinin değişim periyodunu saniye ya da dakika olarak ayarlanması mümkündür.Tek taraflı – çift taraflı olarak talebe ve uygulama alanına göre farklı alternatifleri mevcuttur.

Duraklarda, şehir içi yaya yollarında / kaldırımlarda, araç geçişinin olduğu ana ve/veya ara arterlerde sıkça rastlanan bir şehir mobilyası reklam alanıdır.

Göz hizasında oluşu, estetik duruşu, ışıklı – ışıksız, içinde yer alan reklam posterinin çoklu olabilmesi ile sabit – hareketli ve tek taraflı – çift taraflı, floresan ya da led aydınlatmalı olarak talebe ve uygulama alanına göre farklı alternatifleri mevcuttur. Kullanılan temperli cam hem güvenlikli hem de estetik görünüm sağlar. Elektrostatik boya ile farklı renk seçenekleri mevcuttur ve talebe göre özel renklerde imal edilebilir.

Alüminyum konstrüksiyon, dış mekana uygun elektrostatik toz boya ve kasa da talebe göre renk alternatifleri.

Sabit Raket Tabela ve CLP Pano:

İçerisindeki 1 adet reklam görseli mevcuttur. Reklam posteri istenildiğinde değiştirilir. Bu sebeple reklam posteri hareket etmez SABİT kalır.
Duraklarda, şehir içi yaya yollarında / kaldırımlarda, araç geçişinin olduğu ana ve/veya ara arterlerde sıkça rastlanan bir şehir mobilyası reklam alanıdır.

Göz hizasında oluşu, estetik duruşu, ışıklı – ışıksız, içinde yer alan reklam posterinin çoklu olabilmesi ile sabit – hareketli ve tek taraflı – çift taraflı, floresan ya da led aydınlatmalı olarak talebe ve uygulama alanına göre farklı alternatifleri mevcuttur. Kullanılan temperli cam hem güvenlikli hem de estetik görünüm sağlar.

Elektrostatik boya ile farklı renk seçenekleri mevcuttur ve talebe göre özel renklerde imal edilebilir.

Alüminyum konstrüksiyon, dış mekana uygun elektrostatik toz boya ve kasa da talebe göre renk alternatifleri.Copyright ©2019 Tüm Hakları Saklıdır. Apakreklam.com.tr
İptal