0216 521 10 20 info@apakreklam.com.tr
Kayıt ol
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать

VİNİL GERME TABELA

admin 13-07-2019, 12:56 993 Blog Yazıları

Vinil Germe Tabela Nedir Nasıl Yapılır?

Vinil germe tabela son yıllarda sıkça tercih edilen tabela çeşitlerinden biridir. Vinil germe tabela, dijital baskı yöndemi ile basılan vinilin(branda'nın), profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Vinil germe tabelanın sıkça tercih edilme sebeplerinden biri de tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlayıp, istediğiniz renkte istediğiniz kadar resmi kullanabilmektir. 

Zemininizi tek renk yapmak değil de degrade geçişli yapabilme, zemin de olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz. Vinil germe tabela, kasa üzerine monte edilerek ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerdirildikden sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir. 

Ancak vinil germe de dikkat edilmesi gereken şey, kullanılan zımba ve kasanın kaliteli olmasıdır. Kalitesiz bir zımba kullanımında zımbanın kırılması, kalitesiz bir kasa kullanımında ise zımbanın kasayı tam tutmaması gibi sorunlar ortaya çıkar. Bu durum da, tabelanın yerinden çıkmasına ve büyük tehlikelere yol açmasına neden olabilir. Bunun için Vinil Germe yaptıracagınız kişiler işlerinde uzman kişiler olsun der sizleri bize bekleriz..Copyright ©2019 Tüm Hakları Saklıdır. Apakreklam.com.tr
İptal