0216 521 10 20 info@apakreklam.com.tr
Kayıt ol
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать

YÖNLENDİRME TABELA

admin 13-07-2019, 13:06 836 Blog Yazıları

Yönlendirme Tabelası Nedir ?

Yönlendirme tabela, adından da anlaşılacağı üzere mekanınızın yerini belirten tabela modelleri olarak karşınıza çıkıyor.

İşaret tabelaları olarak kullanılan ve özellikle trafik çalışmalarında tercih edilen tabela modelleridir.

Yönlendirme tabelaları kamuların ortak kullanım noktalarında park ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılan adı gibi yön vermek amaçlı yaptırımlardır.

İç ve dış mekân olmak üzere iki farklı yerde kullanılmaktadır. Buralar genellikle parklar iş merkezleri okullar fabrikalar gibi yerlerdir. Yönlendirme tabelası kullanıldıkları yerlerin daha düzenli ve daha ulaşılır olması ile beraber hangi bölümlerin hangi tarafarda olduğunun gösterilmesine yardımcı olurlar. Polikarbon, ahşap ,vinil ,alüminyum gibi malzemelerden üretilebilirler.

Kurumsal firmalar, daha gösterişli ve daha dikkat çekici modelleri tercih ediyorlar, bu sayede insanlar acaba ne var düşüncesi ile de bu adreslere doğru yöneliyorlar. Profesyonel çalışmaların eseri olan bu ürünleri sizler de detaylı bir şekilde incelemek ve en azından ürünler hakkında bilgi almak isterseniz hiç vakit kaybetmeden ofislerimizde yerlerinizi alabilirsiniz. Copyright ©2019 Tüm Hakları Saklıdır. Apakreklam.com.tr
İptal